Kocaeli Mehteran Takımı Kiralama

Mehter Kiralama Organizasyon ihtiyacınız için Kocaeli ve tüm bölgelerinde her zaman yanınızda olmaktayız. Bize ulaşın, Kocaeli mehteran fiyatları programı için fiyat ve bilgi vermekteyiz. Kocaeli organizasyon ve düzenlemelerinizi çok uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Kocaeli bölgesine özel paket programlarımızla Kocaeli’nde sizlere en uygun koşullarda mümkün olan en kaliteli hizmeti sunulmaktadır.
Mehter, mehteran veya Osmanlı Yeniçeri Askeri Bandosu dünyanın en eski askeri bando gruplarındandır. Gerek Kocaeli mehter grubu olarak günümüzde gerek ise İslamiyetten önceki Türk devletlerinde de farklı şekillerde yer almıştır. Mehter’de üç önemli sembol yer almaktadır ve bunlar ocak, sancak ve zafer yer almaktadır.
Kocaeli Osmanlı mehterinde; zurna, boru, kurrenay ve mehter düdüğü gibi nefesli, üflemeli, kös, davul, nakkare, zil ve çevgân gibi vurmalı ya da çarpmalı çalgılar yer almıştı. Kocaeli mehteran kiralama olarak çalgıların sayısı eşit tutulur ve bu sayıya dayanarak mehterin kaç katlı olduğu belirlenmektedir.
mehter
Mehter; Atalarımızdan bize kalan en büyük miraslardan biridir. Savaş anında, düşmana korku salan, ve askerimize motivasyon sağlayıp, Cenk meydanında daha bir coşkuyla savaşmasını sağlayan askeri bandodur.
Günümüzde özellikle Milli Bayramlarımızda Mehteranlarımız yapmış oldukları gösteri ile, yeni nesle atalarını unutturmama gayretindedirler.
6F462B9A-AAF1-453F-9734-78A2E98B72CF
Türkiye’nin her şehrindeki düğünler de, sünnetler de, açılışlar da ve bir çok etkinliklerde Mehter gösterisi yapılmaktadır.

Mehter takımı kiralama işiyle ilgilenen organizasyon şirketleri tarafından hazırlanan bu gösteriler, 16 kişilik mehter, 20 kişilik mehter, 25 kişilik mehter, 30 kişilik mehter ve 40 kişilik mehter gurupları olarak karşımıza çıkmaktadır.
Mehter takımı gösterisi, kaliteli ve etkili olabilmesi için profesyonel bir organizasyon şirket tarafından yürütülmelidir.
Şirketimiz; Türkiye’nin her yerinde Mehter Gösterisi sağlamaktadır.
Başiskele Mehteran Takımı,
Çayırova Mehteran Takımı,
Darıca Mehteran Takımı,
Derince Mehteran Takımı,
Dilovası Mehteran Takımı,
Gebze Mehteran Takımı,
İzmit Mehteran Takımı,
Körfez Mehteran Takımı,
Gölcük Mehteran Takımı,
Kandıra Mehteran Takımı,
Karamürsel Mehteran Takımı,
Kartepe Mehteran Takımı,