Kocaeli Bayan İlahi Grubu

Kocaeli den tüm türkiyede bayan ilahi gruplarımız ile çeşitli organizasyonlar düzenlemekteyiz …

Bayan hocamızın önderliğinde özellikle ricamız program yapılacak mekanda erkeğin bulunmamamsı gerekmektedir ekibimiz sadece bayanlara hizmet etmektedir.
IMG_20191003_172232_546

Bayan İlahi Grubumuz
Kuranı kerim
sohbet
sunum ilahiler ile bayanlara özel yapacağınız programları icraa etmektedir.
kocaeli bayan ilahi grubu

İslami usullere makul organizasyon hizmeti veren firmalar, kına gecesi, nişan, düğün ve sünnet gibi organizasyonları üstlenmektedir. Ananelerine ve adetlerine bağlı tek toplum olarak eğlenirken de bu bilinçle hareket etmek isteyen çiftler, İslami kına gecesi organizasyonu düzenlemeyi seçenek ediyorlar. Böyle organizasyonlar sıkıcı olarak nitelendirilse de son zamanlarda programlarımıza eklediğimiz gösteri ve törenlerle bayan bayana keyifli tek faaliyete imza atıyoruz.
Kocaeli islami sünnet organizasyonu

Bayan İlahi Grubu firması olarak, kına türküleri, ilahiler, semazen gösterileri ve henüz evvel tanık olmadığınız tarzda keyifli atışmalarla sizlere unutamayacağınız tek gece hazırlıyoruz. İstanbul’da tespit edilen firmamız, kent dışına da muhtelif organizasyon hizmetleri sağlamaktadır
Kına geceleri için Kadın İlahi Grubu olarak mekan süslemesinden, ekipman teminine; kadın servis elemanlarından tasavvuf müziği sanatçılarına ve semazenlere kadar İslami unsurların ön tasarıda bulunduğu tek organizasyon hizmeti veriyoruz. Planlamadan, organizasyonun yürütülmesi ve uygulanması bayanlar doğrulusunda gerçekleştirilmektedir. Geniş görev ağımızla Türkiye’de sayılı merkezlerden görev alabileceğiniz kadın semazenlerimiz, kadın tasavvuf sanatçılarımız ile birlikte gökyüzü gösterileri sağlamaktadır Ney, keman, yasa, ud ve bendir gibi sazlarla kadın tasavvuf grubumuz sahne almaktadır. Kadın ilahi grubu, müzisyen grubu ve fotoğrafçılarımız kalifiye gününüzde sizlere en kalifiye ve profesyonel görev sunacaktır.