İslami Organizasyon

Kocaeli İslami Organizasyon

Kocaeli İslami Organizasyon firması olarak, Kocaeli İslami düğün etkinliklerinizde sizler için tüm detayların düşünüldüğü üst düzey bir kalitede hizmet vererek, en mutlu günlerinizin daha fazla anlam kazanmasını sağlıyoruz. Sadece düğünleriniz için değil aynı zamanda nişan törenleri, sünnet düğünleri, cenaze törenleri, farklı gösteri ve etkinliklerde, İslami organizasyon adına talep ettiğiniz tüm hizmetlere en ekonomik fiyatlarla cevap veriyoruz.

nişan islami      20150510_193103

Kocaeli İslami Düğün Organizasyonu

Kocaeli İslami düğün organizasyonu, Kocaeli genelinde hizmet verdiğimiz alanlardan birisidir. Düğün günlerinin yanı sıra kına geceleri ve nişanlar içinde vermiş olduğumuz hizmet kapsamı, ilahi grupları, Kur’an-Kerim okumaları, semazen gösterileri ve Hacivat Karagöz oyunları gibi farklı hizmet türlerini içermektedir.

Kocaeli İslami Sünnet Düğünü Organizasyonu

Evlilik adına yapılacak her türlü törende hizmet verdiğimiz gibi, erkek çocuklarınızın en anlamlı günleri arasında yer alan sünnet merasimlerinde de İslami organizasyon yaparak canlı ilahi grubu, semazen gösterisi, tasavvuf ekibi gibi farklı İslami hizmetler sunmaktayız.

kocaeli ilahi       körfez ilahi

Kocaeli İlahi Grubu

En sevilen ilahileri sizler için okuyan Kocaeli ilahi grubu, canlı performanslarıyla düğünlerinizde bulunan misafirlerinizin ruhunda iz bırakacak manevi bir atmosferin oluşmasına imkan tanımaktadırlar. En güzel ilahilerin seslendirildiği muhteşem bir düğün organizasyonunu en uygun fiyatlara, sizler için tasarlıyoruz.

 

Kocaeli Semazen Ekibi

Canlı ilahinin yanı sıra muhteşem gösteriler sunan semazen ekibi gösterisi ile düğününüzü daha renkli hale getirebilir, oluşan manevi atmosfere bir yenisini daha ekleyebilirsiniz.

1       grup dergah3